DAMAK TADINA GÖRE NE KADAR KARADENİZLİSİN (TEST)

Bugün ki testimizde damak tadına göre ne kadar karadeniz’li olduğunu onu ölçmeye çalışacağız. Verdiğin cevaplara oranla sistem sana bir puan verecek. 60 üzeri puan geçer not unutma. Sorular zor herkes bilemez. Testi tamamladıktan sonra Facebookta paylaşmayı unutma. Sonuçlar kısmının hemen altında Facebook logosu üzerine tıkladığında sistem seni otomatik Facebook paylaşımı yapmanı sağlayacak. DAMAK TADINA GÖRE NE KADAR KARADENİZLİSİN (TEST)

Bu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebook’tan kaç aldığını yaz

ALDUĞUN PUAN

-

İŞTE AĞZININ TADINI BİLEN BİRİ 🙂

CAN BOĞAZDAN GEÇER TAM OLARAK SENİN İÇİN SÖYLENMİŞ 🙂

SANA YILDA EN AZ 3 AY KARADENİZ TURU YAZIYORUM 🙂

BU LİSTEDEKİ ŞEYLERİ YAPMALISIN. ÇOK İHTİYACIN VAR

#1. İlk Olarak Hangi Marka Çay Kullanıyorsun?

#2. En Sevdiğin Balık Türü?

İlerle

#3. Kahvaltıda Olmassa Olmazın Nedir?

#4. Bir Günde En Fazla Kaç Kere Çay Demlemişsindir?

İlerle

#5. Sıcak Ekmeğin İçine Köy Tereyağı Koyup Yedim

#6. Hamsiköy de Sütlaç Yedim

İlerle

#7. Muhlama/Kuymak Yerken Boğulma Tehlikesi Geçirdim

#8. Semaverde Çay İçtim

İlerle

#9. Köyde Kestane Bulmuşluğum Var

#10. Dut Silmişliğim Var

İlerle

#11. Balığın Üzerine Helva Yerim

#12. Trabzon Ekmeği Yedim

Bitir

Diğer testlerimize katılıp eğlenmek istiyorsan buraya tıklaya-bilirsin. Daha fazla test için bizlere Facebook hesabımızdan ulaşabilirsin. Bir sonra ki testimizin konusunu bizlere söyleyerek bize yardımcı olabilirsin. Bu testti nasıl bulduğunu ve kaç puan aldığını gönderimiz altına yorum atmayı unutma. Facebook ve Twitter simgesine dokunarak testi arkadaşlarının da çözmesini sağlayabilirsin.